Purple Queen Automatic / Royal Queen Seeds

Informacje o produkcie
Dodaj do listy życzeń
Dodaj do listy życzeń
Ulubione
Porównaj
Kod Produktu: 3408
Dostępność:
Personalizowanie zamówienia

97,24 

Wyczyść
Wybierz ilość opakowań
Specyfikacja produktu
Przeznaczenie
Indoor/Outdoor
Producent
Royal Queen Seeds
Plon/m2
350 - 400 gr/m2 / 100 - 150 gr/roślina
Zawartość THC
16%
Wysokość rośliny
90-130 cm / 90 - 140 cm
Czas kwitnienia
6 - 7 Tygodnie- czas kwitnienia / 8-9 tygodni od wykiełkowania
Typ odmiany
Sativa 15% Indica 80% Ruderalis 5%
Zawartość CBD
niskie
Efekt użycia
energetyczny, pokrzepiony/uniesiony, szczęśliwy, zrelaksowany
Smak/Zapach/Aromat
-
Kraj pochodzenia
Nagradzana odmiana
-
Wysokość
90-130 cm / 90 - 140 cm
Feminizowane
tak
Genetyka
Purple Queen x Critical Auto
Opis produktu Opinie (0)

Purple Queen Automatic to ceniona fioletowa odmiana o świetnej genetyce. Jest silnie zdominowana przez indica (około 80%), rośnie szybko i daje bardzo dobre plony, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Pierwszą odmianą rodzicielską Purple Queen Automatic jest Critical Auto. Ta wytrzymała, automatycznie kwitnąca indica została wyhodowana specjalnie po to, aby obalić pogląd, że automatycznie kwitnące rośliny dają tylko niewielkie plony poniżej przeciętnych pąków. Drugim rodzicem Purple Queen Automatic jest oryginalna Purple Queen. Roślina ta  potrzebuje zaledwie około 9 tygodni od nasion do zbiorów. Odmiana nie zajmuje dużo miejsca gdyż jej wysokość nie przekracza 150 cm.

W fazie kwitnienia rośliny te naprawdę zaczynają pokazywać swoje piękno. Purpurowy gen ma tendencję do wyrażania się w około 50% fenotypów, tworząc duże, gęste i żywiczne pąki o ciemnofioletowych odcieniach i jasnopomarańczowych słupkach. 
Te rośliny, które nie zmieniają koloru na purpurowy, będą zamiast tego wytwarzać piękne, ciemnozielone liście i pąki. Aby zwiększyć szanse, że rośliny staną się fioletowe, ważne jest, aby na początku kwitnienia wystawić je na nieco niższe temperatury w nocy. W rzeczywistości możesz chcieć obniżyć temperaturę w nocy w ostatnim tygodniu wegetacji, aby zachęcić do ciemniejszej pigmentacji. Doskonale sprawdza się na spokojne wieczory, gdy potrzebujesz odpocząć po ciężkim dniu w pracy. Haj uwalnia napięcie mięśniowe, spowalniając pędzące myśli i zmniejszając doświadczany lęk. Z każdym buchem poczujesz także napływającą falę euforii. 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Purple Queen Automatic”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *